אספקה מהירה לכל רחבי הארץ -משלוח חינם ברכישה מעל 249 ש"ח

אודות

חברת פיורווטר מייבאת ומשווקת את טוחני האשפה ומערכות מים התת כיוריות של חברת insinkerator  החברה המובילה בעולם ליייצור טוחני אשפה ומערכות מים.

עם ניסיון של למעלה מ 6 שנים בתעשייה הקמנו את עצמנו כחברה המתאימה ללקוחות המחפשים את טוחני האשפה ומערכות המים הטובים בעולם.

טוחן אשפה הטוב בעולם

למה לבחור בנו?

כיבואנים אנו מציעים ללקוחותינו בטחון ברכישת מוצרים מקוריים מאושרים ואיכותיים, ומבטיחים שלקוחותינו יקבלו את מוצרי insinkerator  המקוריים העומדים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר של איכות וביצועים.

תמחור תחרותי: אנו פועלים במודל יבוא מקביל המאפשר לנו להציע את המחירים הטובים בישראל על יד ביטול מתווכים, אנו מעבירים את החיסכון בעלויות ללקוחותינו, ומאפשרים להם להנות ממוצרי פרימיום במחירים נוחים.

מומחיות: הצוות שלנו מורכב מטכנאים ואנשי מקצוע מיומנים ביותר, בעלי נסיון וידע נרחב במוצרי insinkerator, אנו משתפים פעולה עם מיטב המעבדות והטכנאים בישראל, ומבטיחים שלקוחותינו יקבלו שירות ותמיכה יוצאי דופן.

כל מוצרי insinkerator מאושרים לשימוש בישראל, אנו מבינים את החשיבות של הקפדה על תקנות מקומיות ותקני חשמל, ואנו מבטיחים שהמוצרים שלנו עומדים בדרישות אלה.

אנו מספקים רמת שירות מעולה, בכל מקרה של בעיה, צוות תמיכת הלקוחות שלנו זמין לעזור. אנו מציעים שירות מקיף בבית הלקוח ומחזיקים במלאי של מוצרים וחלקי חילוף זמינים כדי להבטיח פתרונות מהירים.